Liczba wyświetleń: 129

Publiczne odpowiedzi

Jeżeli wysłali Państwo do mnie wiadomość, lecz nie dostali ode mnie odpowiedzi, proszę przede wszystkim sprawdzić swój folder „Spam” oraz oznaczyć wiadomości od ap(a)ocross.net jako „nie-spam”. Proszę też o potwierdzenie odebrania ode mnie odpowiedzi.

Jeżeli po wysłaniu odpowiedzi nie otrzymam od Państwa potwierdzenia, po kilku dniach umieszczę ją tutaj (poniżej). Sprawa dotyczy wyłącznie informacji odpłatnych (ustalenie roku produkcji pianina i innych), które nakładają na mnie obowiązek wykonania. Innych szczegółów prywatnej korespondencji do wiadomości publicznej podawać nie będę. Cały problem opisuję w osobnym poście.

Żeby nie ułatwiać życia botom spamującym, fragment maila wykropkowuję. Tak samo nie podaję pełnych nazwisk.

  1. Do Pani Anny R. (mail z dnia 21.11.2017, g***oza-anna@wp.pl):
    Pianino wyprodukowano w roku 1912 przez jedną z lepszych niemieckich firm, Rudolpha Ibacha i Synów z miasta Barmen. Firma należała do najdłużej działających w Europie, produkowała pianina i fortepiany w latach 1794-2007. Przez ten czas wyprodukowała ponad 150 tysięcy instrumentów cenionych za swoje brzmienie, konstrukcję oraz dbałość o wykonanie.
    Dane pianino zostało sprzedane przez łódzki magazyn pianin i fortepianów Karola Koiszwica, który sprowadzał instrumenty wiodących zagranicznych producentów w celu sprzedaży na rynku lokalnym.